A ja dalej szukam….

10403626_797156623648734_6330895953671497887_nDziś przypadł mały jubileusz w mojej „karierze” biegacza – blogera, 1000 kilometrów pękło.  Z jednej strony jest się z czego cieszyć z drugiej to jednak nic wielkiego. Totalny biegowy laik, amator w tej dziedzinie przekręcił licznik na cztery cyfry.

To na pewno nie koniec, to raczej początek biegowej zabawy. Wcale nie żałuję, że półtora roku temu założyłem pierwsze buty do biegania i wyszedłem na trening, który mógł się skończyć tragicznie. Nie zniechęciło mnie to, brnąłem w to dalej i dalej i czerpałem coraz to więcej radości. Swoją drogą nie spodziewałem się, że jeden bieg pociągnie za sobą następne i zacznę kolekcjonować medale, numery startowe i oczywiście koszulki. Była okazja pobiec w lokalnym biegu, spróbowałem a dziś? Dziś przede mną wyzwanie – korona półmaratonów. Czy ją zdobędę? Czas pokaże.

Jednak nie o planach i celach chciałbym dziś pisać. Jako, że przebiegłem ten czas zdobywając na każdym treningu jakieś doświadczenie coś o tym sporcie mogę powiedzieć. Nie jest łatwo. To nie jest sport dla tzw. „wygodnickich”. Tutaj, aby były wyniki człowiek musi się mocno napocić. Lubię to, sprawia mi to przyjemność mimo to jest coś co się potwierdza. Mianowicie to, że im dłużej się biega, im doświadczenie większe to człowiek i tak dalej ma wiele znaków zapytania, dalej wiele nie wie i musi wciąż pytać i się doszkalać. Chciałoby się rzec – im dalej w las tym więcej drzew.

Stawiane sobie cele wciąż przesuwają linię ideału. Czy do niego dotrę? Wydaje mi się, że nie. Ta linia będzie się przesuwać razem ze mną. Liczy się wytrwałość, jeśli się poddam nie dojdę tam, gdzie chciałbym dojść. Na koniec chcę podziękować wszystkim tym osobom, które wspierają mnie na moim fanpage’u. Mam nadzieję, że uda mi się wreszcie kogoś poznać poza sferą internetową. Dziękuję, że jesteście.

Otagowany , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>